Jiří Rostecký

Vítejte na blogu Jirky Rosteckého!

28. 7. 2012

Milí čtenáří, vítám Vás na svém novém internetovém blogu, který jsem postavil na subdoméně své online vizitky. Po poměrně dlouhé době se začínám opět věnovat blogování, které mě léta bavilo a přineslo mi mnoho zajímavých zkušeností. Proč tedy začínám blogovat?

Protože:

 1. Chci se o svoje názory dělit se svými čtenáři
  Myslím si, že mám co říci. Rád bych zde tedy publikoval moje názory na věci, které se dějí kolem nás a nestačí k tomu pár znaků na Twitteru nebo Facebooku.
 2. Chci čtenáře informovat o svých projektech
  Psát budu hlavně o online podnikání, a to předně o tom svém. Chci Vás informovat o mých projektech a jejich růstu. Chci se s Vámi dělit o nové zážitky, které jsem díky nim prožil, třeba s Vámi i vyřešit nějaký problém a podobně.
 3. Chci se zase naučit psát
  Když člověk píše, hodně se naučí. Předně se učí psát. Já jsem přestal a kvalita mého textu nejspíše poklesla. Rád bych se opět „vypsal“ a využít k tomu mohu svůj blog.
 4. Přemluvil mě Honza Kvasnička
  Skvělý člověk, který mi pomáhá na mých projektech a je opravdu přesvědčivý!

Většina z Vás mě možná zná jako Atsora na Webtrhu, případně jako šéfika některého mého projektu. Pro ostatní jsem prostě Jirka, kluk, co se snaží podnikat na internetu, každý den dostává nové nápady a ty se snaží realizovat. Chci, abychom si na tomto blogu tykali, je to neformální blog a tak to také musí vypadat!

Jelikož na tom mnohdy nejsem s časem zrovna nejlépe, pravděpodobně najdete v mých článcích chyby a překlepy. Sice nabízíme korekturu textu, ale sám korektor nejsem a naprosto běžně chybuji. Omluvte tedy můj spěch a za chyby mne nekamenujte.

Publikovat hodlám dle vlastního uvážení. Pokud Vás moje články budou zajímat, můžete odebírat moje RSS. Nechci psát z povinnosti, ale spontánně, když mě napadne něco, s čím se chci podělit.

V komentářích můžete vyplnit i svoji webovou stránku. Je to follow odkaz, ať z toho taky něco máte. Nicméně Vás chci poprosit, abyste používali pravá jména. Komentáře, jejichž autor se jmenuje třeba „Výhodné pojištění“ budu mazat!

Snad Vám přinesu zajímavé čtení. Budu se snažit 🙂

28. 7. 2012

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?