Jiří Rostecký

Videa

Video: Co teď dělám na MladýPodnikatel.cz?

26. 3. 2020 méně než minuta čtení

Tak jsem po dlouhé době natočil krátký vlog. Chtěl bych v něm říct pár věcí k tomu, co se teď děje na MladýPodnikatel.cz i mimo něj.

Přečíst článek

VIDEO: Rozhovor pro SOCIDE o lepším světě, dobročinnosti i podnikání

22. 5. 2018 méně než minuta čtení

„Představ si svět, ve kterém bychom všichni dělali něco, co by pomáhalo ostatním, všichni bychom se věnovali dobročinným aktivitám, pomáhali bychom sdílet zkušenosti, znalosti a příběhy a pomáhali bychom ostatním růst. Takový svět by byl možná mnohem lepší než ten, ve kterém dneska žijeme.“

Přečíst článek

VIDEO+PODCAST: Rozhovor o mém podnikání, motivaci a penězích

18. 7. 2017 méně než minuta čtení

Kluci z projektu Probuď obra za mnou přijeli až Hradce Králové. Natáčeli jsme u mě ve studiu a já si zase mohl vyměnit role – tentokrát jsem se neptal, ale odpovídal. Rozhovor se mnou vedl Dominik Novozámský a probrali jsme toho opravdu hodně.

Přečíst článek

VIDEO: Jak se daří Mladému podnikateli?

5. 10. 2016 méně než minuta čtení

Na youtube kanále ShopCampu se objevilo celkem 9 videorozhovorů, které jsem tam natočil. Mezi mými hosty byl například Tomáš Braverman (CEO Heureky), Pavel Hrstka, který 14 let vedl e-shop Lékarna.cz, a spousta dalších.

Přečíst článek

VIDEO: Rozhovor o zákulisí MladýPodnikatel.cz pro Včeliště.cz

2. 10. 2016 1 minuta čtení

V září jsem dostal celkem 2 nabídky na videorozhovor. První už je online. Natočil ho se mnou Josef Řezníček ze Včeliště a ptal se na spoustu záludných otázek.

Přečíst článek

První videorozhovory z Eshopisty jsou venku!

17. 5. 2016 3 minuty čtení

Představte si, že přijdete na konferenci, kde jsou stovky lidí. Podle webu jste jediný mediální partner. První, co vidíte, je ale týpek s kamerou s logem iDnes.cz. Záhy zjistíte, že se akce bude streamovat live přímo na jejich web. A vy jdete s někým někam dělat nějaké rozhovory.

Přečíst článek

Vlog #2: Pro koho budu nově dělat videorozhovory?

21. 4. 2016 méně než minuta čtení

Minule jste mi psali, že s vlogováním mám pokračovat, a tak tu mám další video. Prozradím vám v něm, pro koho budu brzy natáčet nové videorozhovory, kde se spolu můžeme potkat, ale i jaké hosty zrovna připravuji.

Přečíst článek

Jak propagovat článek na blogu?

20. 3. 2016 8 minut čtení

Tentokrát jsem si vyměnil role. S Madlou Čevelovou. Pozvala mne do svého pořadu Marketingové bludy a zeptala se mě na několik otázek. Jednou z nich byla i ta, jak propaguji nový obsah. Sepsal jsem proto TODO list, který najdete v tomto článku a můžete použít třeba na svém blogu.

Přečíst článek

VIDEO: Nepoužité záběry z natáčení pro MladýPodnikatel.cz

31. 12. 2015 1 minuta čtení

V roce 2015 se toho stalo mnoho. Při natáčení, ale i před ním a po něm. Vytvořil jsem video ze záběrů, které jste v rozhovorech vidět nemohli. A přidal k nim několik vtipných odpovědí hostů.

Přečíst článek

Můj úplně první videorozhovor: Horečka, výpadek zvuku a nedokonalá příprava

22. 4. 2015 3 minuty čtení

Dneska jsme na MladýPodnikatel.cz vydali druhý videorozhovor. Společně s Jakubem Rožem si povídáme o tom, jak se mladému člověku řeší první investice, globální trh a celkově svět byznysu. Jakubův rozhovor je pro mne v mnoha ohledech naprosto unikátní. Mimo jiné i proto, že to byl úplně první rozhovor s hostem, který jsme natočili.

Přečíst článek
<
1
2
3
>