Jiří Rostecký

Konkurence

Jak a proč připravujeme vlastní firemní školení?

Jedním z hlavních důvodů, proč jsme se přestěhovali do Olomouce a do větších prostor, je moje už dlouhodobější myšlenka pořádání menších školení pro naše lidi. Hraji si s ní už několik měsíců a pomalu se blížím k samotné realizaci.

23. 3. 20142 minuty čtenípřečíst článek

Proč vítám všechny copywriterské a PPP systémy?

Přiznám se k jedné věci. Když před několika měsíci začaly vznikat různé copywriterské systémy, měl jsem trochu obavy. O to více mi nedalo spát, jakým způsobem se rozvíjel obchod na PPP systémech, na něž řada uživatelů chodila jen kvůli snadnému objednávání textů. Postupem času jsem svůj názor změnil a přišel na to, že jejich vznik […]

28. 1. 20143 minuty čtenípřečíst článek
[mc4wp_form id="1911"]

Nehoňte se za konkurencí

Konkurence může být skvělá, ale i špatná věc. Je to o tom, jak k ní budete přistupovat. Podle mě je nejlepší ji vůbec neřešit. Přiznám se, že konkurenci nesleduji a ani se podle ní nijak neřídím. Často ani nevím, kdo naším konkurentem je a kdo se jím chce stát. Prostě je mi to jedno.

5. 12. 20133 minuty čtenípřečíst článek

Využívejte volně dostupného obsahu! Nám se to vyplatilo…

Na MladýPodnikatel.cz poslední dobou sekáme jednu novinku za druhou. Dostávám denně šíleně nových nápadů, a ty nejlepší hned realizuji. Jaksi není na co čekat a pomáhají mi i naši čtenáři, kteří zasílají svoje materiály na vložení. Přivedlo mě to všechno na jednu myšlenku – obsah nemusí být jen placený.

25. 3. 20132 minuty čtenípřečíst článek

Vykašlete se na konkurenční boj, raději spolupracujte a společně začněte vydělávat

Jednou z největších chyb v mém podnikání dříve bylo, že jsem si dostatečně nevážil konkurence a opovrhoval jí. Měl jsem tendenci s ní soupeřit, s jejími představiteli jsem se ani nepokoušel komunikovat a bral je za své největší nepřátele. Myslel jsem si, že konkurence je nechtěná, nepřátelská a spolupráce s ní je vyloučená. Chyba!

20. 10. 20122 minuty čtenípřečíst článek
  • 1