Jiří Rostecký

S freelancery o únavě, zdraví i osobní produktivitě

17. 6. 2019

Tohle je skvělá momentka, kterou mi vyfotil Jirka Chomát na posledním Freelance Klubu. Hlavním hostem byl Daniel Gamrot a bylo to fakt super. Největší radost mi udělala jedna část, která podle mě celé setkání posunula na úplně jinou úroveň.

Narazili jsme na téma zdraví a na to, jaký vliv na něj má podnikání.

Nemůžu po ostatních chtít, aby se otevřeli, když sám mlčím. Proto jsem diskuzi začal tím, že se jsem se cítil dost unavený. Byla to moje poslední akce před dovolenou a já se opravdu několik týdnů v podstatě nezastavil. A tak jsem to řekl a vysvětlil, proč se tak cítím a jak se to projevuje na mé práci.

Nebylo to vůbec příjemné. Nikdo z nás si asi nelibuje v tom, aby před tolika lidmi říkal tak osobní věc. Nicméně ostatní mě v tom nenechali. Během chvíle se začali otevírat také. Jeden z nich přiznal, že nedokáže přestat myslet na práci. Další zase, že ho podnikání málem dostalo do nemocnice. Dokonce jsme si začali vyměňovat kontakty na doktory a fyzioterapeuty a samozřejmě spoustu tipů, jak se z toho dostat ven a jak ve své práci nastavit lepší rovnováhu.

Jsem šťastný, že se tohle povedlo. MladýPodnikatel.cz se snažím budovat tak, aby se na jeho akcích a ve videích a podcastech nemluvilo jen o tom dobrém, ale i o tom špatném. Vždycky mi udělá obrovskou radost, když mi tuhle snahu některý z fanoušků potvrdí ve své zpětné vazbě.

Budu se snažit, abychom tato témata otevírali i na dalších setkáních. Nejbližší Freelance Klub proběhne už 4. července. Hlavním hostem bude skvělá a velmi inspirativní Eliška Vyhnánková, kterou podrobně vyzpovídáme a zjistíme, jak na tom je ona. Ještě mám volná místa, tak mi klidně napište. Více informací je tady.

Článek ze setkání s Danem zase tady.

A fotky tady.

17. 6. 2019

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?