Jiří Rostecký

V časopisu Barbar vyšel můj dosud největší rozhovor. Tady je…

2. 10. 2017

„Nerad o sobě smýšlím jako o úspěšném člověku. V něčem jsem možná jiný než většina. Kdyby se všichni vydali stejnou cestou, byl bych třeba podprůměrný. Já šel ale jinudy, a tak na mě všichni nahlíží jako na úspěšného, protože mám na můj věk neobvyklé výsledky. Ale to není úspěch. Jsem maximálně ukázkou, že lze dělat věci jinak, že nejít tradiční cestou nutně neznamená pohořet a že stačí mít odvahu a jít si za svým cílem.“

To je jedna z mých odpovědí v říjnovém vydání časopisu Barbar, kde se mnou vyšel dosud asi největší rozhovor, jaký se mnou kdo kdy udělal. Najdete ho na stránách 22 až 27 a týká se hned několika témat.

Začali jsme hezky od začátku – jak jsem se dostal k podnikání a proč jsem nešel na vysokou školu. Pokračovali jsme prodejem mé firmy, jednotlivými projekty, zvaním významných osobností do rozhovorů, dobrovory a měl jsem možnost říct i svůj názor na podnikatelské prostředí v Čechách. Skončili jsme osobním rozvojem mladých lidí.

Rozhovor je doplněn skvělými fotkami Milana Havlíka, který za mnou přijel až do Strakonic a ukázal mi, jak vypadá práce opravdového profíka.

Dostal jsem svolení rozhovor publikovat na svém blogu. Tady je.

„Nerad o sobě smýšlím jako o úspěšném člověku. V něčem jsem možná jiný než většina. Kdyby se všichni vydali stejnou…

Zveřejnil(a) Jiří Rostecký dne 2. říjen 2017

2. 10. 2017

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?