Jiří Rostecký

Reklama na webu

Reklamu na webu prodávám již několik let, a to na svých projektech, zejména na magazínu pro podnikatele na internetu MladýPodnikatel.cz. Zde píši o svých zkušenostech a o tom, jak prodej i nákup internetové reklamy co nejvíce zefektivnit, neprodělat peníze a naopak jich vydělat daleko více.

Nominovali mě do Osobnosti digitálního marketingu 2017 v soutěži WebTop100

7. 10. 2017 méně než minuta čtení

Tohle mi udělalo velkou radost! Nominovali mě do TOP9 v Osobnosti digitálního marketingu ČR 2017. Společně se mnou tam je třeba Oliver Dlouhý z Kiwi.com, Marie (Chytilová) Havlíčková ze Slevomatu nebo třeba Josef Šlerka.

Přečíst článek

VIDEO+PODCAST: Rozhovor o mém podnikání, motivaci a penězích

18. 7. 2017 méně než minuta čtení

Kluci z projektu Probuď obra za mnou přijeli až Hradce Králové. Natáčeli jsme u mě ve studiu a já si zase mohl vyměnit role – tentokrát jsem se neptal, ale odpovídal. Rozhovor se mnou vedl Dominik Novozámský a probrali jsme toho opravdu hodně.

Přečíst článek

6 příčin úspěchu Mladého podnikatele

17. 7. 2017 7 minut čtení

Když jsem před rokem a půl začínal dělat Mladého podnikatele naplno, byl stav asi takový: Web skoro nevydělával (pár tisícovek měsíčně), vycházelo 1 video týdně, postprodukci zajišťovala externí firma, takže měl web obrovské náklady, sledovanost byla podstatně nižší a web zdaleka neměl takový „vliv“ jako dnes.

Přečíst článek

Nikdy nebylo jednodušší se dostat do hledáčku médií

8. 7. 2017 2 minuty čtení

Začínám si všímat, jak výrazně přibývá firem, které začínají natáčet videorozhovory nebo nahrávat podcasty. Mnohdy to jsou firmy, u kterých bych to vůbec nečekal. Třeba před rokem jich tolik nebylo, ale dneska už na rozhovory narážím i u e-shopů, agentur, firem vyvíjejích různé produkty apod.

Přečíst článek

Ptáte se (za) mě: Proč nenahrávám videa na Youtube?

4. 5. 2017 5 minut čtení

Napadlo mě vytvořit novou sérii článků, které se budou věnovat nejčastějším dotazům fanoušků Mladého podnikatele. Když se totiž některé dotazy často opakují, přestane vás bavit je vždy zodpovídat znovu a znovu dokola. Proto bych je chtěl zodpovědět zde a zároveň je i více rozepsat. Svoje dotazy mi klidně zasílejte na jiri@rostecky.cz. Rád je zodpovím. Videa na […]

Přečíst článek

Rozhovor pro Svět úspěšných: Proč dělám tolik věcí špatně?

10. 3. 2017 méně než minuta čtení

Pokud byste si o mně chtěli přečíst nějaký článek, určitě by to byl tento. Je to nový rozhovor, který se mnou udělala Veronika Zvonková pro Svět úspěšných. Dozvíte se v něm třeba to, proč dělám tolik věcí špatně, proč trávím tolik času po kavárnách a co mi vždycky srazí ego na zem. Taky se tam […]

Přečíst článek

Marketing & Media: Fanoušky Mladého podnikatele chci poznat osobně. Zajímá mě, jak jim pomohl

12. 2. 2017 1 minuta čtení

Poprvé jsem dával rozhovor do tisku naživo. Přišel jsem do Economie, prošel kolem DVTV (paní Drtinová se zrovna chystala s někým natáčet) a prošel skoro celým newsroomem. Poté jsem se s redaktorem Janem Bredlem posadil v zadních klidnějších prostorech a začal odpovídat na jeho otázky.

Přečíst článek

Kdybych dneska zakládal MladýPodnikatel.cz znovu…

12. 2. 2017 9 minut čtení

Historie Mladého podnikatele je poměrně zvláštní. Založil jsem ho v roce 2011. Pamatuji si, jak jsem tehdy konzultoval jeho název s Petrem Jeníkem. Chtěl jsem založit svůj druhý magazín, aby mi pomohl s vlastním osobním růstem. Běželo mi Objevit.cz a já potřeboval ještě něco, na čem bych se mohl učit, zkoušet nové věci a vzdělávat se […]

Přečíst článek

Poprvé v novinách. Marketing & Media píší o MladýPodnikatel.cz

12. 12. 2016 méně než minuta čtení

Na začátku roku byla velký vize. Inspirovat ostatní. Ale budou o to mít zájem? Bude se na moje videa někdo dívat? Bude číst moje články? Stráví desítky minut nad něčím, co jsem pro něj připravil?

Přečíst článek

VIDEO: Rozhovor o zákulisí MladýPodnikatel.cz pro Včeliště.cz

2. 10. 2016 1 minuta čtení

V září jsem dostal celkem 2 nabídky na videorozhovor. První už je online. Natočil ho se mnou Josef Řezníček ze Včeliště a ptal se na spoustu záludných otázek.

Přečíst článek
<
1
2
3
>