Jiří Rostecký Parťák pro podnikání a osobní rozvoj

Pro muže

Kluků je na světě hodně, ale skutečných mužů málo. Došlo mi to, když jsem se rozešel s přítelkyní. Začal jsem objevovat, co to znamená být mužem, proč se muži chovají tak, jak se chovají, a jak vznikají ty nejpevnější vztahy mezi mužem a ženou. V těchto článcích s vámi sdílím své zkušenosti, které jsem měl doposud šanci získat. Píšu o mužské psychologii, balení holek, rozjezdu kariéry a o mnoha dalších tématech, která k životu chlapa neodmyslitelně patří. Nebojím se sdílet ani svoje největší přešlapy a chyby z minulosti. Dělám to proto, že mi v mém rozvoji pomohlo mnoho silných mužů, ale ne každý má štěstí jich poznat tolik jako já. V těchto článcích ale najdete to nejlepší, co jsem se od nich naučil.

Bída dnešního seznamování a první liga Tinderu

21. 11. 2020 15 minut čtení

Desítky holek za hodinu. Přečti si, jak jsem hacknul jednu z nejpopulárnějších seznamek a co jsem se při tom naučil. Fotky, otvíráky, výsledky. Jak nás to mění?

Přečíst článek

5 maličkostí, kterými můžete udělat svět lepší i vy

6. 11. 2020 9 minut čtení

Mnoho lidí si přijde neužitečných. Neví, jak mohou k něčem většímu přispět i oni. Hledají svoje životní poslání a chtějí dělat dobré věci.

Přečíst článek

Starosti jsou návyk

13. 8. 2020 1 minuta čtení

Starosti jsou návyk, který jsme se naučili na začátku našeho života. Tehdy jsme si kvůli našemu okolí osvojili potřebu neustále plnit nějaké cíle, dávat si vysoká očekávání a trápit se, pokud se nám je nedaří naplnit.

Přečíst článek

Dopis mému mladšímu já

3. 8. 2020 9 minut čtení

Už delší dobu jsem chtěl napsat vlastní dopis, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlal. Něco mi chybělo a psaní mi nešlo. Až jsem jednoho dne dostal myšlenku, posadil se a začal psát.

Přečíst článek

Samota jako cesta k vašemu já

11. 5. 2020 9 minut čtení

Vydejte se se mnou na cestu k objevení toho nejcennějšího. Vašeho já.

Přečíst článek

Radkin Honzák: 20 vteřin smíchu je důležitých

14. 2. 2020 3 minuty čtení

Včera jsem navštívil další akci Elegantního Česka. Hlavním hostem byl tentokrát populární psychiatr Radkin Honzák.

Přečíst článek

Jak být šťastný podle Mariana Jelínka?

12. 2. 2020 5 minut čtení

Včera jsem poprvé navštívil akci Elegantního Česka, za kterým stojí Pavlína Kvapilová. Hlavním hostem byl emoční kouč Marian Jelínek a hledali jsme odpověď na otázku, jak být šťastný.

Přečíst článek

Jak jsou na tom ti nejlepší

21. 1. 2020 8 minut čtení

Protože ti nejlepší vypadají v pohodě a nemusí se ničeho bát. Jenomže málokoho napadne, že ti nejlepší na tom mohou být mnohem hůř než my.

Přečíst článek

Sebedůvěra: Proč nesmíme zůstat ve tmě?

14. 12. 2019 4 minuty čtení

Když jsem začínal natáčet první videorozhovory na internet, posmívalo se mi hodně lidí. Takřka neustále jsem dostával zprávy, že se na to vůbec nehodím.

Přečíst článek

O holkách, Ferrari a velkém zklamání

14. 12. 2019 7 minut čtení

Na jedné z mých akcí se účastníci ptali hlavního řečníka na zajímavé téma. Zajímalo je, jak úspěch ovlivnil jeho osobní život, a to především z hlediska vztahů.

Přečíst článek
<
1
2
3
>