Jiří Rostecký

Případová studie: Jak naše texty vydělaly klientovi přes 150.000 Kč?

20. 1. 2014

V naší firmě jsme doposud nezveřejňovali žádná data a výsledky práce pro klienty. Případové studie jsou asi nejlepší volbou, jak potenciálním klientům dokázat kvality našich služeb a předvést jim reálná autentická hodnocení dosavadních klientů. Připravujeme několik případových studií a postupně je budu zveřejňovat zde i na našich firemních stránkách. Toto je první z nich.

V případových studiích klademe důraz na objektivnost. Schválně do nich chceme zakomponovat i negativní hodnocení a informace o tom, jak s nimi pracujeme a zda jsme chyby už vychytali. Klientovi do obsahu studie vůbec nezasahujeme. Další studie budou z různých úhlů pohledu tak, aby byly cíleny na celou naši klientelu.

studie

Případovou studii naleznete zde.

Je to naše první případovka a už jsme dostali negativní reakce. Pomozte nám se zlepšit a napište, jaká forma případových studií se vám líbí nejvíce, jak to udělat lépe a jakým směrem to posunout. Díky!

Panu Chodelkovi, který patří mezi klienty, co naše služby využívají nejdéle, a proto dokáží své hodnocení napsat nejobjektivněji, velmi děkujeme.

Pokud jste i vy spolupracovali s naší firmou a chcete, abychom i o vás případovou studii vytvořili, neváhejte mě kontaktovat na rostecky@ipartak.cz. Budu moc rád i za zpětnou vazbu ohledně zpracování studie – jak to udělat lépe, co udělat jinak apod. Díky moc!

20. 1. 2014

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?