Jiří Rostecký

Pište pro nás články a vydělávejte si od 200 do 300 Kč za každý článek. Je to snadné!

28. 9. 2012

Zdravím všechny čtenáře. Rád bych svůj blog využil také trochu pro usnadnění mé práce, snad mi to protentokrát odpustíte. Vím, že je zde řada skvělých pisálků a velmi zkušených lidí. Právě takové teď hledám. Společně s Michalem Krčmářem hledáme redaktory pro naše magazíny. Můj MladýPodnikatel.cz a Michalův Objevit.cz.

MladýPodnikatel.cz

Chceme články podobné těm, které jsou zde na blogu. Chceme v nich zkušenosti, praxi a nějakou jiskru. Chceme, aby si čtenář po přečtení něco odnesl a článek měl nějaký smysl. Nechceme obecné články, opisování Wikipedie nebo slohovky do školy. Chceme články, které zaujmou.

Délka: libovolná, v lepším případě minimálně 3000 znaků
Cena: 200 Kč za článek
Požadujeme: fakturu, komunikaci po Skype, zkušenosti s podnikáním

Více informací na Webtrhu.

Objevit.cz

Články mají být opět zajímavé, čtivé a s přidanou hodnotou. Chceme se držet aktuálních trendů, tedy psát o tom, co právě frčí. Články mohou být inspirovány na zahraničních serverech. Klidně vám poskytneme jejich seznam. Chceme kvalitu, zajímavost a čtivost.

Délka: libovolná, v lepším případě minimálně 3000 znaků
Cena: 300 Kč za článek
Požadujeme: znalost AJ, komunikaci po Skype

Více informací na Webtrhu.

Co chceme?

V tuto chvíli jsme rozmístili naše poptávky na všemožná fóra a sociální sítě. Krom toho ale obepisujeme i vlastní zdroje. Možná někomu z vás přijde můj email. Rádi bychom vytvořili tým (klidně i méně než pětičlenný), který dodá webům pravou jiskru. Oba weby brzy projdou obrovskou rekonstrukcí (nový vzhled, funkce, témata, články, tým, atd.) a podle mě se oba posunou zase na vyšší úroveň. Máme s Michalem velké plány a věřím, že spolupráce s námi bude skvělá.

S Michalem preferujeme férovost a vzájemnou dohodu. Naším cílem je oběma webům dodat trochu lepší obsah, který bude čtenáře zajímat. Jsme si vědomi toho, že některé články se nedají číst, čemuž už chceme předcházet. Věřím, že i zde na blogu mohu najít skvělé lidi pro budoucí spolupráci. Oba chceme publikovat méně článků, ale za to kvalitní články.

Pište na jiri@rostecky.cz.

PS: Omluvte tento článek navíc, krom něho dnes vyšel v „prime time“ článek o tom, proč mnozí z nás nemají navštěvované weby.
PSS: O tom, jak náš docela velký nábor dopadne, budu informovat ve článku. Už teď je zajímavé sledovat, jak se lidé chovají, když někdo nabídne víc než 100 Kč za článek. Budeme hodně vybírat a budou z toho skvělé poznatky!

28. 9. 2012

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?