Jiří Rostecký

O Redakce s.r.o.

5 let vyprávění příběhů

20. 4. 2020 10 minut čtení

Je to 5 let, co pomáhám sdílet příběhy a inspirovat tak statisíce zakladatelů firem, živnostníků, studentů a dalších lidí napříč Českem a Slovenskem. Je to 5 let, co natáčím videorozhovory na MladýPodnikatel.cz.

Přečíst článek

MladýPodnikatel.cz už není one man show

23. 4. 2018 3 minuty čtení

Byl duben 2016 a já se chystal otočit moje podnikání naruby. Zavřel jsem firmu, kterou jsem založil hned po maturitě a chtěl se naplno vrhnout do budování Mladého podnikatele, natáčení videorozhovorů a inspirování lidí napříč celým Českem a Slovenskem.

Přečíst článek

Po dvou letech dovolená. Dvou náročných letech

6. 9. 2017 5 minut čtení

Před dvěma lety touhle dobou jsem odletěl na dovolenou. Tehdy jsem měl natočeno pár prvních rozhovorů a naplno se věnoval budování firmy. Moc dobře jsem si uvědomoval, že se můj život po návratu z dovolené výrazně změní. Měl jsem pravdu.

Přečíst článek

VIDEO+PODCAST: Rozhovor o mém podnikání, motivaci a penězích

18. 7. 2017 méně než minuta čtení

Kluci z projektu Probuď obra za mnou přijeli až Hradce Králové. Natáčeli jsme u mě ve studiu a já si zase mohl vyměnit role – tentokrát jsem se neptal, ale odpovídal. Rozhovor se mnou vedl Dominik Novozámský a probrali jsme toho opravdu hodně.

Přečíst článek

Rozhovor pro Svět úspěšných: Proč dělám tolik věcí špatně?

10. 3. 2017 méně než minuta čtení

Pokud byste si o mně chtěli přečíst nějaký článek, určitě by to byl tento. Je to nový rozhovor, který se mnou udělala Veronika Zvonková pro Svět úspěšných. Dozvíte se v něm třeba to, proč dělám tolik věcí špatně, proč trávím tolik času po kavárnách a co mi vždycky srazí ego na zem. Taky se tam […]

Přečíst článek

Marketing & Media: Fanoušky Mladého podnikatele chci poznat osobně. Zajímá mě, jak jim pomohl

12. 2. 2017 1 minuta čtení

Poprvé jsem dával rozhovor do tisku naživo. Přišel jsem do Economie, prošel kolem DVTV (paní Drtinová se zrovna chystala s někým natáčet) a prošel skoro celým newsroomem. Poté jsem se s redaktorem Janem Bredlem posadil v zadních klidnějších prostorech a začal odpovídat na jeho otázky.

Přečíst článek

Kdybych dneska zakládal MladýPodnikatel.cz znovu…

12. 2. 2017 9 minut čtení

Historie Mladého podnikatele je poměrně zvláštní. Založil jsem ho v roce 2011. Pamatuji si, jak jsem tehdy konzultoval jeho název s Petrem Jeníkem. Chtěl jsem založit svůj druhý magazín, aby mi pomohl s vlastním osobním růstem. Běželo mi Objevit.cz a já potřeboval ještě něco, na čem bych se mohl učit, zkoušet nové věci a vzdělávat se […]

Přečíst článek

Malá zmínka pro lidstvo, velká pro mne. MladýPodnikatel.cz ve Forbesu

7. 1. 2017 méně než minuta čtení

Znáte ten moment, kdy čtete Forbes a najednou narazíte… na sebe? Neznáte? Já ho dodnes taky neznal. Ale teď mi zlepšil den.

Přečíst článek

Poprvé v novinách. Marketing & Media píší o MladýPodnikatel.cz

12. 12. 2016 méně než minuta čtení

Na začátku roku byla velký vize. Inspirovat ostatní. Ale budou o to mít zájem? Bude se na moje videa někdo dívat? Bude číst moje články? Stráví desítky minut nad něčím, co jsem pro něj připravil?

Přečíst článek

VIDEO: Rozhovor o zákulisí MladýPodnikatel.cz pro Včeliště.cz

2. 10. 2016 1 minuta čtení

V září jsem dostal celkem 2 nabídky na videorozhovor. První už je online. Natočil ho se mnou Josef Řezníček ze Včeliště a ptal se na spoustu záludných otázek.

Přečíst článek
<
1
2
3
>