Jiří Rostecký

Na webu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR se mnou vyšel krátký rozhovor a poprvé jsme tam ukázali naše nové logo

18. 9. 2013

Poslední dobou mám nějak štěstí na žádosti o rozhovor. Po Hospodářských novinách se mi ozvali z Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, zda bych nechtěl odpovědět na pár otázek a vytvořit tak krátký rozhovor na jejich stránky Svou-Cestou.cz do sekce Young Příběhy. Souhlasil jsem a rozhovor dneska konečně vyšel.

Naleznete ho zde.

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR sdružuje malé a střední podniky a živnostníky i jejich organizace z celé republiky. Účastní se i klíčových projednávání nových zákonů, jež se nějak dotýkají podnikatelského prostředí. Má široké pole působnosti a svým členům poskytuje informační servis a mnoho dalšího. Kromě toho si všímá mladých podnikatelů, a proto vytvořila web Svou-Cestou.cz, kde už vyšlo několik hodně zajímavých rozhovorů s mladými úspěšnými lidmi. Nejvíce mě zaujal například Filip Mikschik ze StartupJobs.cz, David Spáčil z Videoflotu nebo třeba Martin Wallner z Mixitu.

Jsem moc rád za to, že jsem mohl naši novou firmu prezentovat na tak zajímavém webu. Tak nějak mám rád symboliku, a pokud si pamatujete, o založení společnosti s ručením omezeným jsem poprvé napsal právě v rozhovoru v Hospodářských novinách. Nedalo nám to a i tento nový rozhovor jsme využili k oznámení něčeho nového. Poprvé jsme tam ukázali naše nové logo, které najdete v rubrice Young příběhy vedle rozhovoru.

Vypadá takto a dělal ho náš grafik. Velmi se nám líbí a dnes jsme ho umístili na naše stránky.

logo-500x178

Stránky jsme konečně přizpůsobili nové právní formě a provedli několik změn. Chtěl bych tímto poděkovat Honzovi Kvasničkovi za jeho odborné posouzení použitelnosti stránek. Dlouho se mnou vše konzultoval a když jsme se konečně dopracovali k finální verzi, bylo to pro nás i grafika velmi osvobozující. 😀 Snad se vám nové stránky líbí a nezlobíte se, že poslední dobou nestíhám psát tak pravidelně. Máme hodně práce a brzy představíme nové horké novinky!

18. 9. 2013

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?