Jiří Rostecký

VIDEO: Nepoužité záběry z natáčení pro MladýPodnikatel.cz

31. 12. 2015

V roce 2015 se toho stalo mnoho. Při natáčení, ale i před ním a po něm. Vytvořil jsem video ze záběrů, které jste v rozhovorech vidět nemohli. A přidal k nim několik vtipných odpovědí hostů.

Před i po natáčení je mnohdy kopa legrace. Nejtěžší je vždycky první otázka. Musíme se naladit do trochu vážnějšího tónu a řada hostů vůbec není zvyklá na natáčení (já ještě furt taky ne). A takhle to dopadá:

Často se při natáčení stane něco vtipného. Třeba Pavel Ungr chytne křeč do nohy, kterou se mu ale úspěšně daří zvládnout, takže se natáčení nemusí přerušit. Prý to bolelo kurevsky, Pavel přesto dokázal udržet poměrně bravurní poker face.

joke-video-3

Za svou odvahu a obětování si rozhodně zaslouží uznání, ne? 🙂

joke-video-1

Oliver Dlouhý mi zase prozradil, že jsou největším odběratelem RedBullu a že nejlépe pracují pod vlivem. Při takové kombinaci musí zaměstnanec Skypickeru vypadat asi takhle:

joke-video-2

S Michalisem Katapodisem z 3IT jsme se společně předem pohladili, politovali a na závěr i pochválili. Idylka. Takové hosty mám rád.

joke-video-5

Vojta Krapítek mě posadil na židli, na které se prostě nedalo sedět…

joke-video-7

A já to s naprosto čistým svědomím okomentoval slovy, že „Vojta mě dal na gauč“. WTF?

joke-video-6

A zažila se spousta dalších skvělých momentů, které můžete vidět ve videu. Především ale všem hostům děkuji, že sebrali odvahu a inspirovali ostatní. Díky!

joke-video-4

Zdroj obrázků: reactiongifs.com

31. 12. 2015

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?