Jiří Rostecký

Něco mě hodně potěšilo, teď může i vás

5. 1. 2014

Čas od času vás něco hodně překvapí. Něco milého, co vůbec nečekáte a co by vás ani ve snu nenapadlo. Mně se to stalo v pátek, kdy mi na email přišla zpráva od nějakého Martina Kůry. Vůbec jsem nevěděl, kdo to je, ale zaujalo mě, co mi chtěl sdělit. Domluvil jsem se s ním, že to i zveřejním.

Martin vyhrál slevový kupon od Wedosu, kterých je (pravda) poměrně hodně. Neměl pro něj ale využití, a tak ho napadlo kupon poslat mně. Asi si přečetl moje hodnocení uplynulého roku a chtěl mi k tomu ještě popřát. Já kupon rovněž nevyužiji, a tak vyhovím jeho laskavému přání kupon předat dál, a sdílím celý jeho email.

martin-kura

Kupon zní 75E2WPCV98 a je platný do 24.01.2014. Pokud jej chcete využít, můžete. Jen vás případně poprosím o to, abyste do komentářů Martinovi poděkovali. Je to možná jen malý „dar“, ale kdo neznámý vám někdy něco takového poslal? Myslím si, že moc lidí to nebylo, pokud vůbec někdo. A já si toho velmi cením.

Martinovi ještě jednou děkuji a přeji mu hodně štěstí s jeho podnikáním. Pokud jsem ho pochopil, připravuje vlastní projekt a moc se na něj těším. Teď jsme dva a já jsem zvědav, co zajímavého vytvoří. 🙂

5. 1. 2014

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?