Jiří Rostecký

Naživo o Mladém podnikateli. Přijďte se dozvědět víc o jeho tvorbě

14. 10. 2016

To mi takhle napsala Vlaďka Ďurišová. Pracuje pro Besteto a pozvala mě na večerní pokec. Proč ne, řekl jsem si. Zjistím něco o Bestetu i o Vlaďce. Souhlasil jsem a upsal se ďáblu. Záhy mi došlo, že pokec bude až v Brně, že tématem bude Mladý podnikatel, moderovat to bude Vláďa Přichystal a budou tam lidé. Lidé! Přijít totiž může kdokoliv.

Zjistil jsem tedy všechno a nic o Bestetu i o Vlaďce, ale pravděpodobně přijdu na to, jak se dělá veřejná potupa, protože jsem nikdy na ničem podobném nebyl a neumím mluvit před lidmi.

Měli byste o mně vědět, že přesto mluvím strašně rád. Nejraději ale pokládám otázky, a když už musím mluvit sám, tak určitě ne o sobě. Bohužel mi ale neprošel žádný návrh na jiné téma, a to jsem zkusil vše od krachující hokejové Slavie po americké prezidentské volby. Raději bych zkusil mluvit o Nutelle a vývoji její receptury, ale o sobě???

Ve Vlaďce se navíc probudily masochistické vlohy a nasdílela mi Excel s účastníky. Už jich je tam 5!

5 lidí, kteří nebudou číst moje články o tom, jak se snažím podnikat, budovat moje projekty a zvládat jeden fail za druhým, pravděpodobně vůbec nebudou reagovat a nevlepí mi pohlavek s otázkou, co to zase píšu za blbosti. Bude to 5 lidí, kteří budou sedět kousek přede mnou a ano, mohou mi vlepit pohlavek!

besteto

Tým Besteta. Vláďa sedí rozkročmo na pravém zrcátku, na Vlaďku všichni čekají, až konečně zavře zadní dveře.

Společně s Vlaďkou, Vláďou (ano, mám problém je při oslovování nezaměnit), se mnou a s těmi 5 nešťastníky je nás už teď 8. To už se nevejde do auta (což je názor, kterým se podle fotky zabývali i v Bestetu), ale ani do studia, kde natáčím videorozhovory (tím jsem se zase zabýval já).

A pokud to chcete ještě zhoršit a udělat tu potupu ještě větší, neváhejte přijít taky. Pokusím se říct co nejvíc z praxe tvorby malého magazínu, produkce videorozhovorů, tvorby obsahu obecně, monetizace webu i toho, proč to vlastně všechno dělám. Je to 22. listopadu od 17 hodin.

Tak klikejte tady.

Já jdu dovršit plán likvidace těch 5 lidí. Nekoukejte na zprávy.

14. 10. 2016

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?