Jiří Rostecký

Potřetí v novinách. Tentokrát o mně napsal Reflex

4. 8. 2014

Jednou jsem byl na obědě a najednou mi zazvonil telefon. Hlas v něm začal říkat něco o mladých milionářích, mém magazínu a o nějakém rozhovoru. Představil se, že je redaktorem časopisu Reflex, a mně hlavou proběhla myšlenka, proč zrovna já jsem pro tak známý časopis zajímavý. Původně jsem to moc rozhlašovat nechtěl, ale když už to Mindless provalil za mne a několik lidí mi napsal na email, tak tu o tom napíšu pár slov. 🙂

Po Hospodářských novinách a časopisu Obchod & Finance Mladé fronty je to potřetí, co jsem dostal možnost být v novinách. Kontaktoval mne pan Petr Vrabec s tím, zda bych mu neměl zájem odpovědět na několik otázek ohledně mého podnikání a zda může použít nějaké informace z MladýPodnikatel.cz. Nevěřil jsem svým uším, jelikož to pro mne byla obrovská čest, a k tomu by to nebylo ani poprvé, co by nějaké médium vycházelo z mého magazínu. Stačí se kouknout na rozhovor s panem Motejlkem a na obrazovku počítače moderátorky Českého rozhlasu (můj článek je zde).

Společenský magazín Reflex má kolem čtvrt milionu čtenářů, je to týdeník a mnohdy je velice kontroverzní, což se přiznám, že mne to trochu vystrašilo. Dostal jsem však možnost zúčastnit se článku o mladých podnikatelích, kterému vévodil Lukáš Kořínek z Bubble a který byl doplněn i příběhy několik mladých amerických milionářů.

Můj rozhovor je na straně 30 s týkal se toho, jak jsem ve svých letech začal podnikat, budovat firmu a zda se chystám vrátit do školy. Nevím, zda moje odpovědi někomu něco dají, ale třeba někoho mladého také k podnikání motivují a dodají mu odvahu to zkusit.

Poprosil jsem o možnost rozhovor sdílet se svými čtenáři, a dostal jsem ho:

Článek ke stažení zde
PDF

Jsem za tuto příležitost velice vděčný, byla to další skvělá zkušenost a kdoví, zda se ještě někdy bude opakovat. Celé číslo si doporučuji zakoupit, příběhy Lukáše i dalších podnikatelů jsou velice zajímavé a inspirující. Kéž by podobné články o takových lidech vycházely častěji.

Co na můj rozhovor říkáte? Začínám se už zlepšovat? 🙂

4. 8. 2014

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?