Jiří Rostecký

Můj článek v Profitu #2: Jan Kvasnička povídal o uživatelské použitelnosti stránek

16. 4. 2014

Není to tak dlouho, co mi vyšel první článek v časopise Profit Mladé fronty (jak jsem se k tomu dostal, čtěte zde). Před pár dny mi vyšel druhý rozhovor, tentokrát z naprosto jiného soudku. O čem byl, koho jsem v něm vyzpovídal a co vyjde dál?

Rozhovory mě opravdu baví. Považuji to za nejlepší způsob předání zajímavých a přínosných informací čtenářům, přičemž jsou prezentovány přímo autory dané myšlenky či specialisty na konkrétní obor. Stačí se vlastně „jen“ dobře zeptat, a to na to, co čtenáře zajímá a co uvítají.

Ve druhém rozhovoru pro tento časopis jsem se ptal Honzy Kvasničky, který je specialistou na UX, obor, jehož význam ještě řada lidí nechápe a jehož přínos může být opravdu znatelný. Myslím si, že mezi čtenáři Profitu jsou lidé, co provozují webové stránky a co o možnosti využití podobných konzultantských služeb ještě neslyšeli. A tak jsem o pár odpovědí požádal právě Honzu, který souhlasil.

Doporučuji si koupit celý časopis, je tam hodně zajímavých článků. Dozvíte se třeba názor Honzy Kalianka na možnost zažádání o zplnoletnění mladých lidí, co chtějí podnikat.

Strana 1 ke stažení zde
Strana 2 ke stažení zde

Už několik dní je připravený další rozhovor, který je zase o něčem úplně jiném. Není to o rodinné firmě s dlouholetou historií a dokonce ani o nějakém zajímavém oboru a vybraném konzultantovi. Je to o někom, kdo vybudoval něco, co spojuje lidi, pomáhá jim to v jejich podnikání a co už stálo za vznikem několika super projektů. A já to mám hodně blízko. 🙂 Těšte se!

Jak se vám aktuální rozhovor líbil? 🙂

16. 4. 2014

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?