Jiří Rostecký

MladýPodnikatel.cz navazuje spolupráci s PodnikatelskýKlub.eu

2. 9. 2012

S magazínem pro začínající podnikatele MladýPodnikatel.cz jsem měl vždy tendenci navazovat spolupráce. Lákaly mě různé kluby, meetingy, coworking akce a další. Chtěl jsem s ním být podnikatelům na očích a třeba i informovat o nových akcích, událostech a podobně. Několikrát se to i povedlo…

MladýPodnikatel.cz spolupracuje například s Filipovým PubCampem, se kterým doufám, že ještě něco vymyslíme. 🙂 Před pár dny jsme publikovali první článek ve spolupráci s Veletrhy Brno a já bych rád více spolupracovat i s Jakubovým IMSrazem.cz.

Začátkem září jsme navázali novou spolupráci s PodnikatelskýmKlubem.eu. Už v minulosti mě kontaktoval Jonáš Drobík s nabídnou členství v Junior Business Clubu, což se mi také velice líbilo. Nicméně žádná spolupráce mezi oběma projekty neproběhla (což je škoda), a tak je právě PodnikatelskýKlub.eu prvním klubem podnikatelů, se kterým máme co do činění.

Hlavním představitelem klubu je Petr Šatra, který má svoje podnikání spíše mimo internet. To je i trochu vidět na jeho webových stránkách, ale podstatným je, že jeho klub má již přes sto členů a další stovky členství teprve zvažují. Klub pořádá různé meetingy, konference a další. Zve úspěšné podnikatele, známé osobnosti a podporuje podnikatele.

S klubem budeme spolupracovat formou výměny obsahu a reklamy. Petr bude redaktorem našeho magazínu a prostřednictvím klubových stránek nás bude i propagovat. Jelikož hospodaří s naší cílovkou, je to pro nás moc super. Stejně tak i on získá reklamu na našich stránkách, budeme propagovat zajímavé akce klubu a další. Pod jeho články bude na klub reklama.

Jsem nadšen z jakéhokoliv projektu, který nějakým způsobem podporuje podnikání, a to hlavně začátečníky. S Petrem jsme si stanovili vcelku volné podmínky spolupráce a budeme si vycházet vstříc i v jiných ohledech. Rád bych mu pomohl s jeho webovými stránkami a využil při tom služeb našeho iParťáka. Doufám, že naše spolupráce bude fungovat a naši čtenáři se tak dostanou pět k zajímavým informací 🙂

2. 9. 2012

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?