Jiří Rostecký

MladýPodnikatel.cz opět mezi 10 nejlepšími one-man-show projekty

9. 12. 2017

Od doby, co se Mladému podnikateli věnuji naplno, se zatím pokaždé probojoval do finále Křišťálové Lupy. Letos se tak stalo v kategorii One (wo)man show, kam jej nominovala veřejnost svými hlasy. A díky veřejnému hlasování se umístil na 8. místě.

Umístil se tak již podruhé v žebříčku nejlepších one-man-show projektů českého internetu, a to po boku například youtubera Kovyho, novináře Filipa Horkého nebo třeba DatabázeKnih.cz Dana Fialy, který kategorii vyhrál.

S Danem jsme seděli vedle sebe. Bylo na něm vidět, že vítězství vůbec nečekal. Po devíti letech budování Databáze knih si ho ale mimořádně zaslouží.

Umístění v soutěži mi udělalo velkou radost, protože jsem ji letos skoro nepropagoval. Veřejnost mne tak nominovala sama od sebe a poslala mi hlasy i ve finálovém hlasování.

Bude-li Mladý podnikatel one-man-show ještě příští rok, věřím, že právě díky skvělé komunitě a její podpoře se umístíme ještě výš.

Křišťálová Lupa navíc není jedinou soutěží, do které jsem byl letos nominován. Umístit se povedlo i v 9 finalistů Osobnosti digitálního marketingu WebTop100, kde bohužel bylo vyhlášeno jen první místo (takže jsem byl druhý! 😈 ).

Děkuji moc všem za podporu. Cením si toho a je to pro mě velká motivace.

Jsem tam! | Autor: Pavel Humpolec, Internet Info | Zdroj: kristalova.lupa.cz

9. 12. 2017