Jiří Rostecký

Měsíční reporty

Měsíční reporty mají dva cíle. Jednak mne nutí neustále zhodnocovat, čemu se zrovna věnuji a jaké to s sebou nese výsledky, a jednak je to inspiraci pro stovky čtenářů z řad začínajících podnikatelů a marketérů. Užijte si čtení. ????

Co mě naučila karanténa?

5. 5. 2020 16 minut čtení

Zavedu vás do světa bez internetu, do společností duchů, uděláme z Donalda Trumpa českého prezidenta a zkusíme zkultivovat naši mysl.

Přečíst článek

Co jsem dělal v karanténě?

27. 4. 2020 8 minut čtení

Jelikož se prý v každé krizi skrývají příležitosti, snažil jsem se je v ní najít i já. I když si nemyslím, že to nejhorší je už za námi, věřím alespoň tomu, že jsem v tom dokázal najít správný směr a smysl.

Přečíst článek

MladýPodnikatel.cz už není one man show

23. 4. 2018 3 minuty čtení

Byl duben 2016 a já se chystal otočit moje podnikání naruby. Zavřel jsem firmu, kterou jsem založil hned po maturitě a chtěl se naplno vrhnout do budování Mladého podnikatele, natáčení videorozhovorů a inspirování lidí napříč celým Českem a Slovenskem.

Přečíst článek

Mých odvážných osm roku 2017

25. 12. 2017 10 minut čtení

Nebudu chodit kolem horké kaše. Rok 2017 byl pro mě dosud nejúspěšnějším rokem v mém životě. Povedlo se naplnit doslova všechny cíle. Dokonce jsem některé několikanásobně překonal a v průběhu roku se objevily nové, kterých se rovněž povedlo dosáhnout.

Přečíst článek

Po dvou letech dovolená. Dvou náročných letech

6. 9. 2017 5 minut čtení

Před dvěma lety touhle dobou jsem odletěl na dovolenou. Tehdy jsem měl natočeno pár prvních rozhovorů a naplno se věnoval budování firmy. Moc dobře jsem si uvědomoval, že se můj život po návratu z dovolené výrazně změní. Měl jsem pravdu.

Přečíst článek

Měsíční report: Duben 2017

1. 5. 2017 6 minut čtení

Jako každý měsíc přináším další report, ve kterém se dozvíte, jak postupuje tvorba Mladého podnikatele a co všechno se kolem něj teď děje. A duben byl skutečně nabitý!

Přečíst článek

Měsíční report: Únor & březen 2017

2. 4. 2017 6 minut čtení

Na přelomu února a března jsem bohužel nezvládl napsat pravidelný měsíční report. Měl jsem ho rozepsaný, ale stál „za starou belu“. Pak mě podvedl březen, protože začal strašně rychle utíkat, až mi nezbylo nic jiného, než oba reporty spojit do jednoho. A ten je tu právě teď.

Přečíst článek

Měsíční report: Leden 2017

2. 2. 2017 11 minut čtení

Celý loňský rok jsem vám každý měsíc přinášel reporty, jak se vyvíjí Mladý podnikatel. Přiznám se, že pro mě není snadné je psát. Mnohdy na to vůbec nemám čas a je pro mě stále těžší si ho najít. Na druhou stranu mi ale hodně z váš píše, že vás moje měsíční reporty nakopávají a že je […]

Přečíst článek

Prosinec na MladýPodnikatel.cz: Rekord v počtu natáčení

3. 1. 2017 5 minut čtení

Chtěl jsem stihnout report za prosinec vydat ještě před Silvestrem, ale nakonec jsem do nedal. Minulý měsíc toho totiž bylo tolik, že jsem byl rád za odpočinek přes vánoční svátky. Pojďte kouknout, co všechno se dělo.

Přečíst článek

Listopad na MladýPodnikatel.cz: Naživo v Brně

28. 11. 2016 11 minut čtení

Už pojedenácté v řadě můžete nakouknout do zákulisí Mladého podnikatele – největšího českého videocastu a podcastu o podnikání a marketingu na internetu. Je tu listopadový report a s ním i ohlédnutí za brněnským diskuzním večerem, který se mnou pořádalo Besteto.

Přečíst článek
<
1
2
3
>