Jiří Rostecký

Privátní VIP mentoring

Za 10 let budování české jedničky na trhu vzdělávání podnikatelů MladýPodnikatel.cz jsem nahlédl do řízení a strategií více než 1000 firem, projektů a dalších podnikání. Jen v mých videorozhovorech a podcastech jsem jich vyzpovídal přes 800.

Osobně tak mám možnost denně nahlížet do zákulisí malých lokálních podniků i velkých nadnárodních firem a do freelance podnikání zkušených odborníků.

Těch 10 let mi dalo nejen obrovské zkušenosti s mnoha styly řízení firem, tvorbou byznys strategií, marketingem a celkově budováním malých i velkých projektů, ale také obrovskou síť kontaktů na zkušené podnikatele, manažery, investory, specialisty a mnoho dalších.

Sám podnikám už od střední školy. Moje první firmy skončila fiaskem, což mi dalo tak cenné zkušenosti, že jsem na nich postavil MladýPodnikatel.cz a vybudoval projekt, který denně inspiruje a posouvá tisíce firem po celém Česku a Slovensku a který získal řadu ocenění (včetně ceny za nejlepší podcast o byznysu v Česku nebo mého zařazení do seznamu Forbes 30pod30 a výběru Osobností digitálního marketingu WebTop100).

Z toho všeho, co mě tisíce lidí z byznysu naučily a co jsem poznal při budování vlastního podnikání, můžete čerpat i vy.

Můžete mě získat jako svého poradce, který s vámi bude probírat nejdůležitější podnikatelská rozhodnutí a který vám poskytne zkratku ve formě zkušeností z jiných firem a projektů.

Můžete čerpat kontakty z celého mého networku a nechat si tak otevírat dveře, o kterých dnes nejspíš nemáte ani ponětí.

Můžete zjistit, jak to dělají jiní, co jim funguje a jak nad věcmi přemýšlí.

Můžete společně se mnou dlouhodobě a konzistentně rozvíjet vaše podnikání a získat někoho, s kým si budete jednoduše povídat a kdo výzvy, kterým dnes čelíte, možná řešil už s mnoha firmami před vámi. Protože jestli je někdo na světě skutečně osamělý, tak podnikatel uprostřed vlastního byznysu, který to nemá, komu říct.

Pojďme se spojit, seznámit a zjistit, zda vám dokážu pomoci. Pokud nebudu mít s vašimi výzvami zkušenosti, rád vám doporučím jiné specialisty.

Jak to probíhá?

Zajít na kafe nestačí. Pokud chceme dosáhnout skutečného posunu, musíme pracovat konzistentně a dlouhodobě. Denně se na mě obrací mnoho firem s žádostmi o radu či kontakty. Není v mých silách obsloužit vše, a proto vám nabízím možnost spolupráce, kterou budeme společně rozvíjet, vyhodnocovat a budeme v ní reagovat na vše, čemu v dané chvíli budete čelit.

Spolupráce probíhá ve formě pravidelných měsíčních konzultací a workshopů v Praze nebo na dálku skrze videocall.

Začíná detailním 5hodinovým seznámením s vámi a vaším byznysem. Strávíme spolu odpoledne, kdy do hloubky probereme vaši situaci a vaše cíle, nastavíme si společná očekávání a vytvoříme první kroky k jejich dosažení.

V průběhu spolupráce vyhodnocujeme váš vývoj a reagujeme na aktuální překážky. Klienti se mnou běžně řeší vše od řízení jejich firem, budování značky na trhu, hledání a výběru kvalitních lidí do firmy, financování a oslovování investora, vytváření nových zdrojů růstu, marketingu a mnoho dalšího.

Nabídka:

 • 5hodinový vstupní workshop a seznámení s vaším byznysem
 • 3hodinová konzultace jednou za měsíc
 • Cena: 100 000 Kč bez DPH (vychází na 2 439 Kč bez DPH / 1 hodina)
 • Platba probíhá předem a je opřena o smlouvu vymezující naši spolupráci.
 • Konzultace nad rámec původního rozsahu se účtují samostatně za cenu 2000 Kč bez DPH / 1 hodina.
 • Sdílení kontaktů, otevírání dveří a seznamování s vybranými lidmi je v ceně. 🙂

Z vlastní zkušenosti je tento rozsah spolupráce naprosto minimální. Za menší penzum času se nebudeme moci dostat do takového detailu, který nám pomůže činit skutečně kvalitní rozhodnutí. Zkušenost mi také radí, že platba předem dodává spolupráci zcela jinou důležitost a motivaci, a to na obou stranách. Mým klientům se ale zatím vždy spolehlivě zhodnotila.

Moje aktuální kapacita: Mohu přijmout 1 až 2 klienty.

Co tedy získáte?

 • Parťáka, se kterým můžete řešit úplně všechno ve vašem podnikání a který vám buď sám poradí, nebo vám otevře dveře u zkušenějších.
 • Člověka, který se celou svoji kariéru živí pokládáním otázek a zeptá se vás na věci, které by vás samotné nenapadly a které vás dovedou k důležitým odpovědím.
 • Studnici vědomostí, zkušeností, postřehů, fuckupů a inspirace z nespočtu firem, projektů a freelance podnikání.
 • Obrovskou síť kontaktů na specialisty a odborníky všeho druhu, podnikatele, investory, manažery, novináře, celebrity a další.
 • Možnost s někým skutečně pravidelně a konzistentně budovat váš nadhled nad byznysem a získávat myšlenky, které vás budou posouvat dál.

Co se mnou klienti nejčastěji řeší?

 • Hledání a výběr zaměstnanců do firmy (včetně high-level managementu).
 • Budování nových zdrojů příjmu a budoucího růstu firmy.
 • Řízení firmy či projektu s cílem dosahovat správných výsledků.
 • Nastavení vlastního přemýšlení a ukotvení ve svých názorech a přesvědčeních.
 • Hledání a oslovování investorů, spolupráce s nimi a celkově financování.
 • Budování známosti firmy, projektu či freelancera na trhu a marketing.
 • Budování značky CEO s cílem přivést do firmy zkušené zaměstnance.
 • Tvorba obsahu a celkově content marketing.
 • Krizové situace ve firmě a hledání jejich řešení.
 • Objevování nových inovací a způsobů, jak vaši firmu posunout dál.
 • Pracovní návyky a osobní efektivitu.
 • A mnoho dalšího.

Jak začít?

Napište mi na jiri@rostecky.cz informace o vás a vaší firmě. Připište prosím, s čím se na mě obracíte. Následně se spojíme a rozhodneme se, zda vám dokážu skutečně pomoci. Osobně si vybírám pouze klienty, u kterých cítím vysokou přidanou hodnotu mých zkušeností, reálnou snahu věci měnit a posouvat a se kterými nás to společně baví. 🙂

Reference:

„Jirku znám už několik let a od našeho prvního setkání mě nepřestává udivovat. Ze začátku jsem si myslel, že je pouhým moderátorem rozhovorů o byznysu. Co on může vědět o podnikání? Pak jsem ale zjistil, co všechno už má ve svém věku za sebou. Že toho o podnikání ví dokonce víc než já, ale hlavně, že se za ty roky budování MladýPodnikatel.cz potkal s tolika zajímavými lidmi, slyšel tolik příběhů a tolik těžce vydřených a zaplacených zkušeností, že se mu nikdy nemůžu vyrovnat. Stačilo totiž, aby poslouchal a nahlédl do zákulisí všech těch malých i velkých firem, se kterými je v kontaktu. Navíc je Jirka nejenom skvělý moderátor, ale i sakra dobrý posluchač.

Ačkoliv celou kariéru pracuji s mnoha zkušenými podnikateli a manažery, neznám nikoho, kdo by měl tak rozsáhlé znalosti o podnikání a budování firem jako on. Teď nemyslím jen o podstatě byznysu samotného, ale o tom, co to znamená podnikat, rozhodovat o strategii, být jako CEO na všechno sám, nevědět, jak dál, a bát se, že na to nemám a že lidi okolo sebe zklamu. Sám jsem se v podnikání dostal do mnoha takových situací a pokaždé mi Jirka dokázal pomoci. Vlastní zkušeností, radou, propojením s lidmi, které zná. A nebo tím, že mě jen poslouchal.

Děkuji moc za všechno. Vážím si toho, že se známe, čím jsme spolu prošli a že jsme za tu dobu stali i dobrými přáteli.“

Michal Koubek – specialista na finanční řízení firem

Další brzy je doplním. 🙂