Jiří Rostecký

Letošní ShopCamp bude v něčem zvláštní

15. 7. 2017

Pokud jste dali organizátorům ShopCampu svůj e-mail, nejspíš vám včera před půlnocí dorazila zpráva, že se chystá nový ročník a brzy se spustí registrace. A na webu jste také mohli číst, že MladýPodnikatel.cz je generálním mediálním partnerem akce. A kdyby jen to…

Před nějakou dobou mě oslovil Matěj Kapošváry a Jakub Smolík – dva hlavní organizátoři celého ShopCampu. Chtěli se mnou probrat vzájemnou spolupráci, ale také tipy na zajímavé řečníky, které bych se jim mohl pokusit pomoct na konferenci přivést.

Popravdě, docela často dávám někomu tipy na zajímavé hosty do rozhovorů nebo na konferenci, ale v případě ShopCampu mě to zaujalo obzvlášť. Byla to jedna z prvních oborových konferencí, na kterou jsem kdy přišel. Byl jsem snad na každém jejím ročníku a je mi dost sympatická.

Proto jsem neváhal a klukům naposílal celý seznam hostů, které by mohli pozvat. Někteří vyšli, jiní bohužel ne (nejčastěji kvůli trémě nebo nedostatku času).

Zatím potvrdili účast třeba Jarda Kaucký (ACOMWARE), Michal Hanáček (CEO Pilulky) nebo Petra Plemlová (unuodesign.cz). Ale ještě teď se domlouvá několik dalších.

Nemohl jsem úplně ovlivnit všechny hosty – kluci si z mých tipů pečlivě vybírali, aby jim hosté zapadali do jejich představ. Konference navíc umožňuje i účastníkům některé hosty (ne všechny) vybrat napřímo pomocí hlasování. A neovlivním obsah přednášek. Už teď si ale myslím, že na akci vystoupí lidé, kteří mají, co říct, a třeba na Mladém podnikateli se zařadili mezi nejpopulárnější hosty videorozhovorů.

Akce proběhne 8. září v Praze na ČVUT. Já 10. září odlétám na dovolenou, takže asi budu mít trochu hoňky, ale měl bych se tam ukázat. Kdo bude chtít, moc rád s ním pokecám.

Už v pondělí se spustí první vlna registrací. Proto to nepropásněte a zapište si to do kalendáře. Volná místa u podobných konferencí mizí i v řádu minut.

A pokud vás zajímá, jak kluci o ShopCampu přemýšlí, koukněte na náš videorozhovor z loňského ročníku:

PS: Pokud jste registrace nestihli, napište mi. Mám pár míst rezervovaných pro moje fanoušky a rád se o ně podělím.

15. 7. 2017

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?