Jiří Rostecký

Konference, které nikdo nevěřil. Takhle vypadal druhý E-shop Klub

29. 7. 2018

Kousek od Prahy jsou Dobřejovice. Obec, o které nejspíš nevíte vůbec nic. 19. července se v ní ale sešlo 30 byznysmenů, kteří se zúčastnili druhého E-shop Klubu MladýPodnikatel.cz.

Lidé mi říkali, že nemá smysl podobnou akci organizovat. Blbé načasování, špatné místo, hodně náročné publikum a tak dále. Jenomže výsledkem bylo neskutečné odpoledne, ve kterém spolu sdíleli zkušenosti lidé z firem, jako je Le Premier, UrbanStore.cz, Different.cz, Korálky.cz, Počítače24.cz a z mnoha dalších.

Akce proběhla v tamním skladu TisknuLevně.cz, kterým nás přímo majitelé firmy provedli a já s nimi na místě udělal 2 podrobné rozhovory. I když… Chvílemi se mnohem víc než já ptali sami posluchači a rozběhly se tak extrémně plodné a věcné diskuze, které jinde nezažijete.

A ohlasy účastníků? „Nejlepší akce, co jsem zažil,“ „plno tvrdých dat“, „konference pro dospělé“, „nikdo vám nic neprodává“, „lidé se stejnými problémy, jako máte vy“, „každý sdílí své best practices“, „extrémně aktivní publikum“, „léčba provozní slepoty“ a mohl bych přidat spoustu dalších citací z dotazníku po akci.

Tohle je E-shop Klub MladýPodnikatel.cz. Dělám ho proto, abych členům předal konkrétní, praktickou a velmi podrobnou inspiraci do podnikání a marketingu a abych tak podpořil růst jejich firem. Laťka je hodně vysoko. Brzy proběhne další setkání. Tak držte palce, aby bylo ještě lepší!

Díky moc všem, co se akce zúčastnili. Byli jste nejlepší publikum, jaké si člověk může přát. A jste pro mě obrovskou motivací to příště udělat ještě lepší. A velké poděkování patří i partnerům, kteří se akce přímo zúčastnili a bez kterých bychom to nikdy neuskutečnili: Martin Henych z AW-dev, Tomáš Fiala ze Stable.cz, Marcel Martínek z Počítače24 a Martin Lonsky z ApuTime.

Podívejte se, jak to celé proběhlo a co na akci padlo.

Jo a fotografa jsme měli nejlepšího na světě. Jirku Chomáta!

29. 7. 2018

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?