Jiří Rostecký

O firmě iParťák s.r.o.

iParťák je moje firma, kterou jsem založil v roce 2013. Bylo to krátce poté, co jsem dokončil střední školu a odmaturoval. Na vysokou jsem už jít nechtěl, místo toho jsem se naplno vrhl do podnikání. V iParťákovi klientům pomáháme s tvorbou webu na WordPressu a s vytvářením obsahu pro jejich webové stránky.

5 největších strachů (nejen) na začátku kariéry (4/5)

25. 6. 2018 6 minut čtení

Ačkoliv bude tento článek zaměřený především na maturitu, mohou si v něm najít své i ti, co ji mají už dávno za sebou. Na příkladu z mého podnikání jsem rozebral, jak se mi povedlo zvládnout strach z těžké zkoušky. Pokud jste nečetli první, druhý nebo třetí díl, můžete to napravit. Čtvrtý začíná právě teď:

Přečíst článek

5 největších strachů (nejen) na začátku kariéry (3/5)

18. 6. 2018 3 minuty čtení

Je tady třetí díl seriálu o tom, co nejčastěji trápí (nejen) studenty středních škol v souvislosti s jejich kariérou. První díl si můžete přečíst zde, druhý zase tady. A třetí je přímo před vámi:

Přečíst článek

5 největších strachů (nejen) na začátku kariéry – úvod

4. 6. 2018 3 minuty čtení

Je to jenom pár let, co jsem seděl na jejich místě. Pamatuji si, jak jsem ve školní lavici řešil „natajňačku“ e-maily do práce a o přestávkách přes zprávy zadával kolegům práci. Po maturitě mě sice na vysokou přijali, ale já věděl, že moje cesta je úplně jiná.

Přečíst článek

To nejlepší přišlo na konci. Přednáška o šikaně a podnikání v Hradci Králové

9. 4. 2018 1 minuta čtení

Občas se toho nejlepšího dočkáme až na úplném konci. Po přednášce za mnou přišel jeden z posluchačů a řekl mi: „Mám podobný příběh jako ty. Taky mě šikanovali.“

Přečíst článek

Po dvou letech dovolená. Dvou náročných letech

6. 9. 2017 5 minut čtení

Před dvěma lety touhle dobou jsem odletěl na dovolenou. Tehdy jsem měl natočeno pár prvních rozhovorů a naplno se věnoval budování firmy. Moc dobře jsem si uvědomoval, že se můj život po návratu z dovolené výrazně změní. Měl jsem pravdu.

Přečíst článek

VIDEO+PODCAST: Rozhovor o mém podnikání, motivaci a penězích

18. 7. 2017 méně než minuta čtení

Kluci z projektu Probuď obra za mnou přijeli až Hradce Králové. Natáčeli jsme u mě ve studiu a já si zase mohl vyměnit role – tentokrát jsem se neptal, ale odpovídal. Rozhovor se mnou vedl Dominik Novozámský a probrali jsme toho opravdu hodně.

Přečíst článek

Rozhovor pro MF DNES: Jak začít podnikat po škole?

25. 3. 2017 8 minut čtení

Miloš Lácha mne na Twitteru upozornil na rozhovor v MF Dnes, který se mnou vyšel v příloze Absolvent. Věnuje se podnikání mladých lidí a radí jim, jak začít s vlastním byznysem rovnou po škole.

Přečíst článek

Můj rok 2016

29. 12. 2016 13 minut čtení

Rok 2016 byl v mém podnikání rozhodně nejproduktivnějším rokem, jaký jsem kdy zažil. Prošel jsem v něm výraznou změnu – skončil jsem se všemi svými aktivitami a začal se naplno věnovat Mladému podnikateli. A za rok se povedlo vytvořit největší český videocast a podcast o marketingu a podnikání. Pojďme ale postupně.

Přečíst článek

Ty nejlepší věci vznikají za běhu

6. 10. 2016 16 minut čtení

Zvenčí to možná vypadá systematicky, promyšleně a jednoduše. Ve skutečnosti je to ale velký chaos. V tomto článku k příležitosti vydání 100. videorozhovoru se podíváte do zákulisí tvorby Mladého podnikatele. Budu vám totiž vyprávět příběh o tom, jak jsem natáčel bez studia, bez pořádné výbavy a jak jsem vůbec nevěděl, zda zvládnu připravit další rozhovory.

Přečíst článek

Chyby iParťáka #2: Proč jsme nedělali marketing?

4. 7. 2016 3 minuty čtení

Konec iParťáka, jeho prodej a další rozjezd je skvělou příležitostí, jak se s vámi podělit o chyby, které jsem za ty 3 roky jeho budování udělal. Ačkoliv už dnes iParťáka nevlastním, obhájil jsem si možnost moje chyby nakonec zveřejnit a s vámi se o ně podělit. Třeba vás v něčem inspirují a na rozdíl ode […]

Přečíst článek
<
1
2
3
>