Jiří Rostecký

Chcete změnit videorozhovory na Mladém podnikateli? Můžete!

17. 4. 2016

Je to už rok, co natáčím videorozhovory. Za ten rok jsem natočil desítky rozhovorů. Povídal jsem si s úspěšnými byznysmeny, začínajícími startupy, zkušenými marketéry, zaměstnanci agentur, zástupci firem, freelancery a se spoustou dalších lidí. Teď to můžete změnit.

Vytvořil jsem krátký dotazník (není to tak nudné, jak to zní). Chtěl bych vás poprosit o jeho vyplnění. Pomůže mi to v ověření několika hypotéz a ve zjištění, co se vám líbí ze všeho nejvíc.

Dotazník jsem koncipoval tak, abych vás trochu nutil vybrat mezi zvolenými variantami. Udělal jsem to schválně a mnohdy budete chtít zvolit více odpovědí naráz, ale nepůjde to. Pokud bych dotazník udělal „otevřenější“ a umožnil vám vybírat z více možností, moc by mi to vypomohlo.

Neustále totiž stojím před stejným rozhodnutím. Mám vybrat hosta pro další video, nebo mám určit, o čem se s tím hostem budu bavit. Nemohu dělat kompromisy a musím volit jasně. Díky dotazníku bych chtěl zjistit, jak byste na mém místě volili vy. Proto vás prosím, abyste vybrali takové odpovědi, které byste preferovali v případě, že byste neměli na výběr.

Další důvod je ten, že už jsem v minulosti krátké dotazníky udělal. Také jsem se bavil se spoustou diváků videí a posluchačů podcastů. Vím, jak odlišné názory každý z nich měl a jak bylo těžké z nich udělat ucelený výstup. Třeba délka videa: Někdo by rád krátké do 10 minut, dalšímu ale nevadí i 2 hodiny. Podobné je to u většiny otázek, a proto jsem se rozhodl možnosti striktně určit a poprosit vás, abyste vybrali tu, kterou preferujete.

Dotazník je anonymní. Můžete mi do něj napsat, co se vám skutečně nelíbí. Vše, na videích, na jejich kvalitě, na obsahu, na zázemí, ale i na mně osobně. Uvítám jakoukoliv podnětnou kritiku. Tady to je:

Pokud jste na mobilu a dotazník se vám zobrazuje špatně, klikněte prosím na tento odkaz.

Tento dotazník mi poslouží jako pomocník při sestavování konceptů dalších videorozhovorů. Pomůže mi odhalit, co od rozhovorů očekáváte a co se vám na mé dosavadní práci líbilo nejvíc. Jelikož jsem dotazník rozeslal první soukromě a současně jej zapromoval na Facebooku před fanoušky Mladého podnikatele, mám v něm už pár desítek odpovědí. Již teď mě díky nim napadlo několik super věcí, které věřím, že se vám budou líbit, a díky kterým pro vás dokážu přichystat další kvalitní obsah.

Díky moc za váš čas.

17. 4. 2016

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?