Jiří Rostecký

Affiliate čtvrtek předčil má očekávání

7. 3. 2014

S affiliatem nemám moc společného, ale přesto jsem se včera (a vlastně i dnes) zúčastnil Affiliate čtvrtku v Praze, jehož hlavním organizátorem je Mário Roženský. Chtěl jsem si rozšířit obzory, poznat nové lidi a zase zkusit něco nového (a navíc mě tam pozval Tomáš Dekan). Byl jsem trochu pesimistický, protože jsem nevěděl, zda si s affiláckou komunitou budu mít co říct. Nakonec jsem byl překvapen.

Podle Mária se mělo sejít tak 25 lidí. Všichni jsme byli překvapeni, když došla i místa k sezení, protože se lidí sešlo nad 50 (možná i nad 60). Z původní komorní akce se tak stala skoro malá konference, která samozřejmě přinesla otázku budoucnosti Affiliate čtvrtku, který se koná vždy po zaznění sirén v prvním týdnu nového měsíce.

Doufám, že účastníci Mária podpoří a Affiliate čtvrtek bude nabírat na kvalitě, protože se ho rád znovu zúčastním. Měl jsem tu čest poznat řadu nových lidí, popovídat si o jejich projektech, domluvit několik spoluprací a zodpovědět si mnoho otázek ohledně monetizace webů a affiliate obecně.

Díky Máriovi a dalším za skvělou akci a jsem zvědav, jak s ní naloží do budoucna!

7. 3. 2014

Komentáře čtenářů:

Co na můj článek říkáte vy?